Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nagyonjjo

    tag

    válasz V/ #40925 üzenetére

    Hogy szopatja a népet ez a köcsög paypal is. :W
    Elküldtem a csomagot,elküldtem a számlát,a screenshotot a fürgefutár megrendelésről is.(címem,címzett,track number minden rajta)
    Erre köztik velem,hogy küldjek olyan képet amin rajta van a csomag és a cím is.
    Hogy a francba várhatják el,hogy rakjon fel az ember egy képet csomagról,miután elvitték a csomagot?
    Az a köcsög futár is 2 percel azelőtt telefonál,hogy ideért,és 10 percel azelőtt jött az email,hogy ekkor vennék fel,persze csak akkor ért rá futár is.
    És semmi időm nem volt még körbefotózgatni se.Főleg nem miután átadtam és rárakta a kis címkéjét cimmel eggyütt.
    Nem mellesleg ez a buzi oldal is,most először,ahhoz hogy ezen a fúromon írjak újra be kellett lépnem.
    De persze máshol(hardverapro,gamepod) hiába voltam bejelentkezve.Neki ott prohardveren újra kellett loggolnom. :W

    "Még 2 alkalommal küldhet be visszaszállításidíj-visszaigénylési kérelmet a tranzakcióval kapcsolatban."
    Most akkor még 2x tudom módosítani,ha megint szívóznak velem 2x,már többet nem is ugrálhatok?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák