Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz V/ #33074 üzenetére

    Üdv!
    Mivel én nem rég hoztam létre Paypal fiókot, és most zajlik épp az első vásárlásom, eléggé óvatos duhaj vagyok. Én is kaptam egy hasonló emailt, és ami egy kicsit elbizonytalanított, hogy nem a megszokott, elsődleges mappába érkezett, hanem oda, ahová a levélszemétnek számító reklámok, promóciós cuccok.

    Akkor ezek szerint nyugodtan megnyithatom az ottani hivatkozást, bár túl sok mindent nem értek belőle, a Google fordítóval nem igazán vagyok előrébb. ;]
    Amennyit kihámoztam az üzenetből, hogy valamilyen biztonsági módosításokat kellene elfogadnom?

    Mivel mint jeleztem is ,ez az első vásárlásom, így nincs tapasztalatom ebben, lenne még egy kérdésem.
    Egy lettországi cégtől rendeltem egy ezüst fejes kábelt, és a cég által megadott csomagkövető szerint, március 16-17-én légi postával elküldték Magyarországra, viszont azóta nem látom a nyomát, hogy hol tart. A magyar postai csomagkövetőn is csak ennyi látszik, hogy a "célországba elküldve". Mennyire tekinthető ez normál eljárásnak, és hány nap után érdemes alaposabban utána nézni, hogy merre van a csomag?

    [ Szerkesztve ]

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák