Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Andralin

    aktív tag

    Sziasztok!

    Másnál működik a konvertálás kiválasztásának lehetősége?

    Én évek óta rendszeresen fizetek úgy, hogy a "Convert with card issuer" opciót választom fizetéskor.
    Az eladó EUR-ban terheli meg a Paypal számlámat, a kártyám pedig EUR alapú devizakártya, így a forintban fizetés igen nagy szívás lenne az oda-vissza kétszeres váltás extraköltségei miatt.
    Eddig éveken kereszül mindig ki tudtam választani, hogy "Convert with card issuer" és EUR-ban ment a kártyámra a terhelés mindig centre pontosan. De most bármit csinálok, az opció kiválasztása után mindig visszaugrik a paypalos konverzióra és csakazértis forintban akarja megterhelni az EUR alapú kártyámat.

    Próbáltam böngészőt újraindítani, újra bejelentkezni Paypal-ba, de semmi, továbbra se tudom az konvertálás opciót módosítani fizetéskor. Mit tehetnék szerintetek, van erre valami megoldás? Vagy központi hiba lenne, másnál sem működik most ez a dolog?

    Amúgy egyszerűen nonszensz, hogy EUR alapú fizetéskor önhatalmúlag HUF-ban akarják megterhelni az EUR alapú kártyámat és nem engednek választani! Ez nem más mint nyílt lopás, lehúzás, egy rohadt nagy szemétség! :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák