Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andatti

    senior tag

    Nekem is segítség kellene, nem boldogulok a PayPal új felületével...
    Advan van egy Maestro, ill. egy Mastercard kártya, mindkettő felvéve a PayPal-on. Hol ezzel, hol azzal vásároltam eddig, mert baromi könnyű volt a váltás. A régi felületen csak egy "pöttyöt" kellett tennem az adott kártya mellé, (Primary) és utána mentés, (Save). Onnantól az a kártya volt az elsődleges, abból vásároltam...

    De ezen az új felületen ezt már sehogy nem találom, pedig végignéztem mindent, amit csak lehet.
    Főleg azért bosszantó, mert eddig bármelyik kártyát tudtam használni, most meg nem...
    Itt: myaccount/wallet semmi nincs arról, hogy hogyan tudnám állítani, hogy melyik legyen a Primary, csak "szépen" mutatja, hogy két kártya is csatolva van. Amiket szerkeszthetnék (Edit) de ott se ajánl fel semmit...
    /Mindkét kártya él, az egyik márciusban, a másik Júniusban fog lejárni.../
    A myaccount/settings/payments -ben Choose a payment method at checkout mellett van a pipa, és elvileg aktív is, de hiába kattintok bele/rá, nem történik semmi...
    Törölni meg nem akarom azt, amelyiket épp nem akarok használni, mert az nagy macera lenne, mindig törölni, újra hitelesíteni az épp használni kívántat...

    Szóval. ha valaki tudna segíteni, hogy hogyan tudok váltani a kártyák között, azt megköszönném.

Új hozzászólás Aktív témák