Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brumi1024

    veterán

    válasz kwzatz #8553 üzenetére

    "Miért van 25-30 Soldier a top 50-ben, míg Pharah 1, ha Pharah-t nehéz counterelni?"

    Nem látom az összefüggést aközött, hogy mennyire jó counter S76 Pharah ellen és aközött, hogy a top 50-ben hányan pickelik. Ja de, csúszka érv... A top 50-ben nem pickelik, mert nem meta. Most a tripla tank megy, egy-egy DPS-sel, ami vagy McCree, vagy Reaper, vagy Soldier (de ő kevesebbet volt az utolsó nevesebb eseményen, az MLG-n). Miért nem hoznak oda Pharah-t? Mert Ana és Zen is jó countere, és jelenleg ők a goto supportok (esetleg Zen helyett Lucio). Viszont itt senki nem top 50, és egy nem counterelt Pharah elég idegesítő tud lenni.

    "Leírtad, mikkel játszottál rankedet, nem néztem a profilod. De ha jól értem, akkor quickplayből vonsz le tapasztalatokat Soldierrel kapcsolatban?"

    Tudtommal a QP ugyanazokkal a hősökkel, ugyanazokon a pályákon ugyanazokkal a szabályokkal megy. Így kipróbálhatom, hogy milyen counterelni egy értelmes Pharah-t S76-tal.

    "De tényleg kiszálltam, mert ez teljesen felesleges."

    Igen az nem érvelés, hogy az állításaidat nem támasztod alá. A közvélekedésre hivatkozás (jelenleg a top 50-re való folytonos visszautalás) nem bizonyíték.

    De csak a tisztánlátás végett: NEM azt mondjuk, hogy S76 rossz. Azt mondjuk, hogy felejtsük el azt a legendát, hogy Pharah instakill S76-nak.

    A legegyszerűbb egyébként az lenne, hogy a legközelebbi meccsen ahol van Pharah és te S76 vagy készítesz egy felvételt. Ha nV kártyád van akkor ez egyszerű, Alt+F10 a végén.

    [ Szerkesztve ]

  • Pocok256

    veterán

    válasz kwzatz #8553 üzenetére

    Nem hozzák mert magas szinten jól tudnak lőni és egy widow röhögve megeszi instant.
    Van widow main ismerősöm aki ellen ha phara main van esélye nincs még pocket mercíevel sem. Na most magas szinten nem az számít ki mennyire jól lő az adott, ezért lehetetlen hozni pharat mert instant kapja a widowot counterbe. Amíg a játékban van egy ennyire erős Phara counter addig nem is lesz nagyon hozva.

    HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

Új hozzászólás Aktív témák