Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oncsi

    őstag

    Üdv mindenkinek!
    Akadt egy csepp gondom a haver rendszerén, aki még nálam is tudatlanabb a témában.
    Van egy T-online nete, ami egy modembe csatlakozik. A modem egy Belkin nagy tudású wifi Routerbe (ez volt a leg olcsóbb+ volt hozá egy USB-s wifi adapter is). Ebbe a Ruterbe megy a PC madzagon, és 2 noti (az egyik a Belkin USB-s adapterrel) Fél évig tökéletesen működött. Egyszer csak az USB-s wifi nem látta a hálót. Ezt a notit első nekifutásban egy frissítő telepitéssel (XP minden), otthon, nálam a saját hálómon tökéletesre faragtam. Gondoltam jó lesz, és visszavittem a haverhoz. De nem lett jó. Hálózati eszközöket látja, NET viszont nincs. Router újra indít, újra beállítok mindent előröl, de semmi. Minden működik, de ezen a notin nincs NET, de a hálozati megosztások mennek. Másik USB adapterrel sem! Kábellel sem ! Ha csak magában van a Routeren akkor sem. Hazahozom, és megint tökéletes. Mi lehet a gond???
    Másik kérdésem az enne, hogy a T-online-t be lehet e állítani, úgy, hogy ne keljen felhasználó nevet, és jelszót megadni a NET csatlakozáskor, hanem mint nálam a Digi-n a Routerre bizni (PPPOE)? Segítsetek légyszíves ha tudtok. Köszi

    Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

Új hozzászólás Aktív témák