Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lono981

    csendes tag

    Szervusztok!!! Sajnos tönkretettem az Edimax br6504n routeremet.Most a router bekapcsolás után nem csinál semmit, csak a narancssárga led ég egyfolytában. A felelősség csak félig terhel, mert a másik fele az övé. A legújabb fw-t akartam frissíteni, amikor ebbe belefagyott. Az apply gomb lenyomása után naon sokáig nem csinált semmit, csak a böngésző töltött valamit, de szerintem csak próbálkozott, majd elszállt. Ez volt a kritikus pillanat. Egyébként még soha életemben nem frissítettem fw-t, de az szerintem pár perc alatt le kell, hogy menjen, nem pedig több mint 15 percen keresztül a nagy semmi. A hibás szerintem egyértelműen a router volt. És hogy miért akartam frissítést? Mert egyre több probléma akadt a hálózattal. Az egy dolog, hogy látják az eszközök egymást, ha még sincs internet. A modemen pedig hiába ég a három led, ha a firefox elszáll. A dolgot egyébként könnyen kiszürtem. Router áramtalanít, majd visszadúg és lám van net. Persze volt, hogy a modem szórakozott velem, de az utóbbi napok egyre gyakoribb instabilitásait már nem írnám a modem számlájára. A terméken van garancia.
    Kérdések:
    Feléleszthető e otthon a router valahogyan? Ez lenne a legjobb.
    Kicserélik emiatt egy másikra?
    Válasszak helyette egy másik routert? Vásárláskor az ellenfele a dlink dir 635 volt meg a hozzátartozó cuccai, de az drága volt. Én komplett wifi szettet vettem magamnak: wifi USB adapter, Pci wifi kártya, wifi router. És ez mind Edimax n szériás. Kérdés, ha a dlinkre esne a választásom, akkor a Ralink chipes Edimax eszközök mennyire lenne kompatibilis vele?
    Van valakinek ebben tapasztalata?
    Köszönöm előre is! :(( :((( :o :O :W

Új hozzászólás Aktív témák