Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SwissAirplan

    aktív tag

    Sziasztok!

    Nagyvonalakban tervezgetem az új hálózatunkat, véleményt szeretnék kérni!

    Gigabites net jön be, szolgáltató modemjével tervezek scatlakozni (modem üzemmódba)
    erre lenne kábellal csatlakoztatva egy Netgear X6S Nighthawk R8000P WLAN Router AC4000 Ez lenne a Fő router (dhcp port stb stb) erre fűznék kábellel egy Netgear GS116E 16-Port switch-et ez főképpen az irodába található 7 gép+nyomtató miatt gondoltam és erre lenne kihossabítva kábellel egy Netgear Nighthawk R7800 WLAN Router AC2600 router

    Az egész terület kb 300 négyzetméter, terveim szerint az iodába lerakott fő router és a kihosszabított második router 100 százalékban lefedi wlan tekintetében az egész területet, a telefonoknak és a tableteknek.
    A 16 portos switch meg kiszolgálja az irodába a fix eszközöket a nyomtatót és a NAS-t

    Még egy olyan ötletem van hogy egy szünetmentes tápot berakok a routernaka switchnek és a NAS-nak igy még akár áramszünet esetén is működne a belső hálozat.

    Low Budget családi projekt... :DD ott kell spóroljak ahol tudok, de nem feltétlenül a minőség rovására.

    Még 1 dolgot nem tudok CAT7 es kábelhez milyen csatlakozók a javasoltak és vajon tudom e azt itthon házilag szerelni ( de gondolom csak csak)

Új hozzászólás Aktív témák