Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lortech

    addikt

    válasz bambano #2422 üzenetére

    Ilyen súlyos állítások mellett azért lehetnél már kicsit korrektebb, mégha windowsról is van szó. :F
    Milyen Windows? Mihez képest nincs frissítve? Mi az, högy feltörik? Tudom, mire gondolsz, de általánosságban nagyon nem igaz, amit írsz. De én kirakok neked ''egy'' ''frissítés nélküli'' ''windowst'' szivesen a netre, ha feltöröd (vagy feltörődik) nagyjából 14 óra (nem perc) alatt, akkor leborulok előtted (minden szükséges adatot is megadok).

    Elég komoly mennyiségű adatot tolnak ki? Hogy ez igaz-e, az most lényegtelen, de ettől függetlenül csak statisztikai célokra használhatnak fel bármilyen adatot, és nem köthetik konkrét személyekhez. Vagy te tudsz bárkiről, aki ellen eljárás indult volna, mert adott esetben nem ment át a WGA-n? Mert azonkívül, hogy megtudták MS-nél, hogy kisjóska milyen zenét hallgat a windows media playerben, súlyosabb problémáról nem hallottam (de ez is a múlté már).
    Tűzfallal mit érsz, ha az a cél, hogy kimenjen az adat, hogy frissüljön a rendszer? Mert ha beszabályzod, akkor nincs frissítés, akkor?

    Thank you to god for making me an atheist

Új hozzászólás Aktív témák