Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz Lui04 #17436 üzenetére

    Sajnos ugyanaz, leteszteltem ugyanazzal a munkafolyamattal, mindkét esetben ~500 mb opera.exe, illetve ha megnyitom youtube-ot, azon belül elindítok egy videót, kapásból 100-150 megás pluginw, és innentől kezdve változó, hogy mikor emelkedik, és mikor nem. Tök random... én se értem. Van, hogy 1 gigáig felmegy (bár ez a ritkább eset), van, hogy stagnál. Illetve minden új videó megnyitásával tovább kúszik (40-50 megával), bár ez gondolom evidens.

    Csak egy példa (ez most nem youtube): [link] - az oldalon elvileg van vagy 5 bővítmény, köztük a fő videó. Ha az "EnableOnDemandPlugin" elől kiveszem a pipát, akkor ugye mindent megnyit, tehát alapesetbe, ha rámegyek a linkre, akkor elindul a pluginw is 87 mb starttal. Ha elindítom a nagy videót, rádob 20 megát, stagnál. Eközben a processzort is zabálja, de ez sejtem a letöltés miatt van. Kíváncsiságból, nektek mennyivel dobja meg ez az oldal?

    Flash... a legújabb van fent, természetesen.

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák