Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Belba #1864 üzenetére

    Én sok sok éve használok teamviewert, minden ismerősnek így csinálom meg a gépét, ha baj van vele, egy ilyen rom felpakolás simán kivitelezhető pár perc alatt, szerintem a cég többi dolga mellett ez pozitívum, mert bármilyen más megoldás több időt, energiát venne el az ember életéből. Leülsz a gép elé, megírod a csatlakozási adatokat, felcsatlakozik a gépre, és nézed, mit csinál, ez egy egyszerű távsegítség, nem tud hátulról piszkálni semmit, csak látja a monitoron a te géped képét, meg az egeret mozgatja, kattingat. Pont úgy, mint bárki a szomszédból, akit áthívsz segíteni.

    A külföldi szerviz szerintem teljesen jó dolog, ha nekem nem kell fizetnem minden nagyvárosban csilivili szervizközpont, szép ruhás emberek, fizetett reklám stb formájában dupla árat a készülékért, és hozzák- viszik, akkor legyen így. Eleve hamarabb megfordul, mint, ha itthon postázgatom, meg javítják, visszapostázzák. Javíttattam Sony (akkor még + Ericsson), Samsung készülékeket már 10 éve is (Még Samsung Omnia volt) volt dolgom Pesten, elvittem magam a szervizbe, megcsinálták, egy hát múlva mentem érte. Ennél ez a megoldás sokkal korrektebb. Szerintem ne a hibát keresd a történetben, hanem azt, hogy ez nem zsebre, és főleg, nem plusz költségekre, elpazarolt időre megy. Pikkpakk intézik, és így a jó. Ja, ez a központosított szerviz nem Oneplus találmány, pl az Acer sok sok éve így javítja a notikat.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák