Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz Cry0 #1556 üzenetére

    Nem tudom mit értesz a "gumitok" alatt, nekem Orzly Fusion Bumper-em van, itt írtam róla.

    Tömören: Vastag és rugalmas, könnyű felhelyezni / leszedni, de mégse esik ki belőle, túlnyúlik a képernyőn, így fejre / aljára / képernyőre eséskor is védi, és a mondat elején említett jelzők miatt el is hiszem, hogy képes lenne megvédeni a telefont, plusz nyomógombokat rendesen lehet használni vele.

    Igazából két komoly gondom van vele, az egyik, hogy a telefon bal oldalán lévő "Alert slidert" amivel a Csengetés / Ne zavarj / Néma üzemmódok között váltogathatsz, na azt csak körömmel benyúlva lehet elérni. Így viszont nem lehet lenémítani a telefont egy mozdulattal (OOS-nél nem működik, hogy a hangerő le gomb nyomogatásával lenémítod, erre a Oneplus szerint ugyebár az Alert Slider való...). A másik gond inkább csak a margóra való, hogy szintén a vastagsága miatt a Type-C csatis pendrive-om nem fér bele, túl kevés a hely a csati mellett. Ám ezt nem lehet valódi hibának tekinteni, hiszen pont így védi a telefont, plusz hát az alján van minden (hangszóró, Type-C csati és fejhallgató csati), így túlságosan "kikönnyíteni" lehet több kárt okozna (leesés esetén), mint hasznot nyújtana (a Type-C csatis USB cuccok esetén).

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák