Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norbi1974

    tag

    válasz darthsmoke #1462 üzenetére

    Nemek is megjött a Xiaomi Amazfit full angol verziója. Nekem az a bajom csak az Amazfit app-al, hogy mindig fut a háttérben, nem lehet kilőni teljesen akkor sem, ha az óra nem csatlakozik (Bluetooth off). Olyan agresszív program mint az FB. :)
    Az óra nekem nagyon bejön. Kicsit sportos igaz, de mivel fém a háza és bármilyen 22mm-es szíj jó rá, így a variációk száma végtelen. Az akksi kb. 1 hetet bír futás (GPS) és folyamatos pulzusmérés nélkül.
    A kijelző verőfényes napsütésben is kiválóan látszik és megbízható a háttérvilágítás automata bekapcsolása is kézmozdulatra. Exchange mail, Gmail, Messenger, Viber, Naptár figyelmeztetés, SMS, Telefon hívás (hívónévvel) működik szépen. Az egyetlen apróság, hogy bejövő hívásnál a kinyomás rendben megy, azonban a némítás csak az órán működik, a telefon csörög tovább. :D
    Még egy fontos pozitív tulajdonság: Gorilla Glass (az enyém már többször is nekiütődött különböző dolgonak és egy karc sincs rajta)

    Tesztelve: Umi Iron Pro, Xiaomi Mi4c

    Ami fontos, hogy senki se várjon csodákat EGYETLEN okos órától sem, beleértve pl. az Apple Watch 1-et is. Öcsémnek utóbbi van már régóta és én attól sem vagyok elájulva.
    Amit még nem tudok: a futásnál hogyan lehet átállítani Km-re a számlálót (alapból mérföldben mér), valamint az órát hogyan lehet 24h-s kijelzésre állítani.

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi MI 8

Új hozzászólás Aktív témák