Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cariddi

    csendes tag

    válasz zsamiatt #19882 üzenetére

    Na tessék! Mákos pacal chilis spenóttal. Kb. csak ennyire keverted össze a dolgokat. Neked Garmin Pay-ed van, én Google Pay-ről beszélek. Kettő tök más dolog, de mentségedre legyen mondva, az eredeti hozzászólásom pont erről szólt, hogy anno az tévesztett meg engem is, hogy azt hittem, hogy ezek tök ugyanazok, csak más a fejlesztő, gyártó, de kártya, vagy bank szinten nincs különbség. Épp ezért nem néztem utána, mert nem volt minek utánanézni, hiszen nem gondonltam, hogy egyáltalán utána kellene nézni. :U

    A másik a szilvásgombócfőzelék. A Wear OS-t a Google fejleszti a Samsunggal közösen. És nem most állt át, hanem a Galaxy 4-től kezdve már azt használja a saját Tizen helyett. Tehát itt már nem csak egy egyszerű "átállásról" beszélünk, hanem komoly üzleti, stratégiai döntésről, amiből már csak akkor fog visszahátrálni a Samsung a Tizen-re, ha valami nagyon balul sül el a Wear OS-szel. :F

    A harmadik a lekváros krumplistészta. Az OTP pont azért nem ír alá a Google-lel, mert neki ott van a Simple. Senki se szarik a saját küszöbére. Ez nem töketlenség, hanem tisztán üzlet. Inkább kifejlesztik a Simple-t Wear OS-re, mint hogy engedjék használni a kártyáikat a Google Pay-jel. Van eszük! :D

    A negyedik a rántott húsleves. Minek töltögessek, ha van egyszerűbb is, pl. a sima bankkártya, vagy pl. a Curve, ahol hozzárendelheted a rendes bankkártyát a Curve virtuális kártyához, és teljesen ingyenes. A visszatérítésekért? Nem ér az annyit, hogy ezzel foglalkozzak, csak szépen hangzik. :C

    Szóval, kedves Szakács Kukta Úr, a legnagyobb tisztelettel, előbb legyünk tisztában az összetevőkkel, utána kezdjünk főzni. :R

Új hozzászólás Aktív témák