Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cariddi

    csendes tag

    válasz zsamiatt #19875 üzenetére

    Tapasztalat híján sosem gondoltam volna, hogy egyáltalán az banktól függ, hogy mivel lehet fizetni és mivel nem érintésmentesen. Teljesen egyértelműnek gondoltam a helyzetet, mondhatni "természetesnek". De legalább már ezt is tudom. Amúgy utánaolvasva már tisztábban látok. Egyrészt csináltam Curve és Revolut számlát is. Előbbihez hozzá is rendeltem az OTP-s kártyát, utóbbiról csak a regisztráció után derült ki, hogy töltögetős, de mindegy, ingyen volt, majd jó lesz valamire. Viszont a Curve is csak telefonon működik érintésmentesen, az órára nem tudom regisztrálni, a Revolutot sem. Ez a másik dolog. Sok fórumon jelezték és jelzik is folyamatosan napok óta, hogy amióta a Pay-ből Wallet lett, az addig működő kártyák sem működnek még a legújabb Samsung G 5-ös órákkal sem. Többen kiderítették, hogy órára a Wallet-tel csak Visa kártyát lehet regisztrálni, Mastercard-ot nem. És a Curve és a Revolut is Mastercard, legalábbis az ingyenes, virtuális fajták. Vagyis a Google szúrt el valamit a Wallet-tel, tehát remélem hamarosan javítják, ezért megtartom mégis az órát. És még valami: OTP-s és Simple fejlesztői info alapján már tesztelik Wear OS-re a Simple app-ot, hamarosan elérhető lesz. Onnantól pedig nem kell "mókolni" az OTP-seknek. Bocsi a terjedelemért.

Új hozzászólás Aktív témák