Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flashrider86

    tag

    Hello All !

    Egy óriási gondom lenne,mégpedig egy Ml1640-es samsung lézerrel. A gond a következő: Kifogyott a gyári toner. Elkezdtem keresgélni,és kiderült,hogy csak az augusztusig gyártott gépekhez van,utángyártott. Szeptembertől kezdve nincs megoldás erre,csak a gyári.Ami majdnem 2 * annyiba kerül...Szóval az enyém még pont augusztusi,mosoly az arcra. Bent a boltba közlik velem ha nem fogadná el a tonert,akkor frissíteni kell a firmware-t.OK,progi leszed az oldalról,elindít végig megy.De nem csinál semmit,elméletileg a piros ledből zöldre kellett volna váltania...De nekem nem lett ilyen. Vacsoráztam egyet,addig se csinált semmit. Kikapcsoltam,majd vissza. Most ott tartok,hogy a gyárit se akarja bevenni,az is piros led lesz ha berakom :( Hívtam a tonerest,hogy ilyenkor mi van,mondja,hogy fingjuk sincs.Ilyen még nem volt egyik nyomtatóval sem...(persze persze én is ezt mondanám) Végül kibökte,hogy nagy valószínűséggel elindítottam a frissítést,de valami miatt nem fejezte be így most üres az eprom vagy mi....Így a szervizt tanácsolta :( Gyári firmware? Ötletek? Bármi ötlet jó,segítsetek,köszii

Új hozzászólás Aktív témák