Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheProb

    veterán

    Helló!

    Kérem vki válaszoljon a kérdésemre, mert már 5.-re kell újra feltennem ugyan azt a kérdést és 1x sem érkezett rá még csak 1 "böff" sem, köszönöm...

    Vala nekem 1 HP Officejet 7310-es All-in-one csodamasinám, de már az idegeimre megy azzal amivel "megörvendeztet". A kis kedves-t egyszerűen lehetetlen használni ha ő 1x elhatározza magát. Állandó jelleggel sipákol a színes patronra ("Vegye ki és ellenőrizze a színes patront") és ez már a 2. patron aminél ez a jelenség van. Mind2 patronnal kb. 2-3x ha nyomtattam. Elég ritkán használom a nyomtatót, akkor is ált. fekete-fehér-ben nyomtatok. Jelenleg Victoria van benne, de ez elött eredeti HP (fotó) patron volt benne. Szoftver hiba lehet vagy mifene? Próbáltam már ezer és egy módot hogy hátha abba hagyja de semmi, többek közt patron ki és vissza vagy még közbe meg le is töröltem róla a felesleg tintát hátha halottnak a csók vmit ér. Táp ki-be az se járt sikerrel. Ha vkinek van vmi ötlete megköszönöm ha megosztja velem előre is.

    "Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Új hozzászólás Aktív témák