Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gl-48

    csendes tag

    Üdv Mindenkinek!
    Eddig, több évre visszamenőleg kifogástalanul működő Hp Dj 660C nyomtatómban patroncserét és egy alapos tisztítást végeztem.Valamit viszont most elbaltáztam: Bekapcs után az első oldalt vagy teljesen jól kinyomja vagy csak félig és utánna megáll. Mindkét változatnál ez után fölváltva elkezd villogni a bekapcsjelző - és a fölötte lévő Led pedig papír van. Hiába segítek rá egy kicsit a bahúzásra az sem segít. Aztán kb 1 ˇ2 perc mulva elkezdi a nyomtatást, de jagy csak jeleket vagy értelmetlen betű és egyéb alakzatsorozatot nyom vagy a bal vagy a jobb oldalra vagy több sorban egymás alatt.
    Kikapcsoló gombra nem áll le, csak táp kihúzása segít. visszadugva a folyamat megy tovább.
    A Vezérlőpanel nyomt-fax-nál meg állandóan bennemarad az 1 nyomtatandó feladat, magát a nyomtatót sem tudom törölni egy ujratelepítéshez.
    Hát most úgy vagyok mint az öreg bácsi a műrepülőben, amikor a pilóta fejrefordította a gépet és mondá a bácsi: na így még nem jártam, mert közbe besz....t. Bocs a szövegért, de absz tanácstalan vagyok.
    Kérlek Benneteket egy kis segítségre. Lehet egy reset vagy gyári beállítások vissza ? Egyenlőre azt ne, hogy kuka.

Új hozzászólás Aktív témák