Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Busterftw

    veterán

    válasz Yutani #37455 üzenetére

    A szandek itt a fontos. Tett valamit vs nem tett.
    Szoval niof hsz-re reagalva, pont az AMD nem csinalt semmit.

    En ennek fenyeben eppen oktalan NV fikat latok, nem AMD-t.

    [ Szerkesztve ]

  • huskydog17

    addikt

    válasz Yutani #37455 üzenetére

    Az AMD bármikor megtehetné, hogy leállítja a szállítást egy partner felé, de ez most teljesen lényegtelen, továbbá az általad feltett kérdések irrelevánsak, ugyanis nem erről volt szó.

    Nem az AMD-vel van bajom, hanem az ilyen oktalan NVIDIA fikázással.

    Én mindössze egy tényt közöltem, az, hogy neked nem teszik, hogy az AMD úgy adja el tonna számra az RX580-as GPU-kat, hogy tudják, hogy bányába mennek, az a te bajod, nekem ezzel semmi bajom sincs. Értelmezd még egyszer, hogy mire válaszoltam.
    Az, hogy te egy korrigálásban/tényközlésben AMD fikázást látsz, az megint csak a te problémád.

    Szerk.:Busterftw megelőzött.

    [ Szerkesztve ]

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

  • Petykemano

    veterán

    válasz Yutani #37455 üzenetére

    Tegyük hozzá, hogy biztos nem annyira eszköztelenek és hatástalanok a cégek, mint amennyire az elmúlt 1-1.5 évben feltették a kezüket, hogy hát bocsi bocsi, de ezek rajtunk kívül álló piaci folyamatok - amennyiben fennáll a veszélye annak, hogy rájuk borul a szar, amit feltartott kézzel engednek halmozódni.

    A rájuk boruló szar ellen ezúttal azzal védekeztek, hogy nem dőltek be a keresletnek, kitartottak a gamer piac felmért vásárlóerejének megfelelően tervezett mennyiségek mellett. Így ha bármelyik pillanatban borult volna a kupac, azt azzal a lendülettel felszívta volna az addig kivéreztetetten várakozó gamerek begye és minden ment volna tovább.

    Szeriontem egyébként nagyjából jól sáfárkodtak, hiszen nagyjából akkor, amikor várható, hogy az ETH2 miatt beborul a GPU bánya, akkor kijönnek az új gennel és így az is boldog lehet, aki hajlandó nagy pénzt fizetni az extra teljesítményért és az eddig kivéreztetetten várakozó prolik is boldogok lehetnek majd az olcsón a rájuk sózott használt bányagépekkel.

    Máskülönben pedig:
    mi? mi? mimimimiMI?
    Hát az AMD memóriasávszélesség csökkentő fejlesztéssel - infinity cache - kedveskedett a gamerek kegyeinek a bányászok kárára. Sőt, még arra is hajlandó volt, hogy csakis és kizárólag gamerek kedvéért csak 4GB-tal hozza ki a Navi24-et. Hát mi ez, ha nem a kártya árának normalizálásra tett hősies és önfeláldozó kísérlet?

    [ Szerkesztve ]

    Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

Új hozzászólás Aktív témák