Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hokuszpk

    nagyúr

    válasz Busterftw #37457 üzenetére

    most ugy oszinten. ki akar manapsag jatekra rx580 -at venni, amikor ott az RX6500 XT , ami teljesitmenyben kb. egal, kapni is lehet, es a bolti ara partiban van a hasznalt 580 arakkal ?

    @#37466 : valaha sokkal egyszerubb jatekokkal elvoltunk, sose vartuk, hogy valosaghu legyen, talan majd te is rajossz, hogy megiscsak jobb az, ha a jatek jateknak nez ki, es nem pont ugy, mint a valosag.

    [ Szerkesztve ]

    Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

  • Yutani

    nagyúr

    válasz Busterftw #37457 üzenetére

    Ha NV fikát látsz, mosd ki a szemed! :D Leírtam, hogy nem sokat (=semmit) ért az NVidia az LHR-rel árak tekintetében. Ez tény, nem fika. Ha nem értesz egyet, ér cáfolni!

    Egyébként most direkt utánanéztem a legegyszerűbb módon (Nicehash), hogy melyik kártyának milyen a hatékonysága. És tudod mit? Az AMD már eleve LHR kártyákat adott ki! Ezzel szemben az NV magas hatékonyságú kártyákat adott ki elsőre, majd az LHR-rel visszavette nagyjából az AMD szintjére a hatékonyságot.

    Az alább táblázatban a kategóriában legjobb hatékonyságú kártyát megjelöltem zöld kiemeléssel. Az AMD egyedül a 6600/XT kártyákkal képes NV magasságokba (non LHR) emelkedni, de azt is csak a hihetetlenül alacsony fogyasztásnak köszönhetően. Egyes kártyákat az NV jobban kiherélt, mint másokat, de látható, hogy az LHR verziók nagyjából a gaming kategóriájuknak megfelelő AMD kártyák hatékonysága környékére lett visszavágva. Kivéve a 3090, mert aki annyi pénzt kiad érte, megérdemli a korlátozásmentes bányászati lehetőséget. :D

    Szóval Béláim, az AMD azért nem csinált utólag semmit, mert már előre megoldotta a feladatot! :K

    #tarcsad

Új hozzászólás Aktív témák