Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GEIL

    addikt

    üdv mindenkinek !

    Ma olyat szívtam a "videokártyával" hogy öröm volt nézni.......fiammal tv-n akartunk játszani egyet....monitor kikapcs, tv-n megy minden....játékból kilépés után az egész asztal látszólag ottvan, de semmi ikonra nemtudtam rákattintani...start menü is full fagyott volt.
    oké, restart után tv-n semmi kép, monitoron bootol, win7 indítás..stb....win logo után a monitoron fekete kép és középen az egérmutató, ennyi. oké...megint restart, jöhet csökkentett mód hálózattal, ugyanugy fekete kép....netet kihuztam, ujra restart csökkentett móddal....beizzadta magát nagynehezen, nemláttam semmi furát...mindegy, azért rendszer visszaállítás 1 héttel korábbra.....rendes boot és normál indításnál megint fekete kép és csak az egérmutató mozog.----megint restart csökkentett módban, nvidia driver + physX, meg minden más törlés, eltávolitás....restart után elindult normál módban is végre...megtalálta "szabványos vga vezérlőt"....drivert ujrahuztam, most megint jó.....(kop kop)

    Need for speed MW-vel toltunk 30 percet....semmi más program nemlett telepitve 1 hete....tv-re átváltás is ment tegnap este is, mert filmeztünk...és mindegy hogy képmásolás vagy csak 1 megjelenitő volt, mindig pöpecül tette a dolgát. érdekes. :((( :((( :((( :W

    [ Szerkesztve ]

    i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600K - 32Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

Új hozzászólás Aktív témák