Hirdetés

Aktív témák

  • el_bandi_2

    csendes tag

    válasz Gh0sT #1734 üzenetére

    Elég OFF, de talán mégsem... :))

    Valóban nem olyan ártatlanok ám a mai lányzók... Sokuk egy 2x éves pasit megszégyenítő tapasztalattal, vagy ha nem azzal, hát olyan veleszületetett szenvedéllyel-tehetséggel-kisugárzással bír, hogy... brrr. Olyannyira, hogy jómagam is majdnem elcsábultam (ez még Zsófi előtt volt) egy párszor...
    Van valami rejtélyes női vonzerő, ami csak a 18-20 éves korosztályban van meg általában, de néha felfedezhető egy-egy 16-17 évesnél is, és náluk olyan elemi erővel jelentkezik, hogy gyakran nem könnyű ellenállni :B

    Sőt, volt egy (akkoriban én 23 voltam) 16 éves kedvesem is, aki, ciki részemre vagy sem, jóval felnőttebb volt nálam... (pár dologban nyilván nem, de túlnyomórészt igen).

    Viszont, életem eddigi legvillámcsapásszerűbb élménye egy nálam pár hónappal idősebb (akkor 26 volt, én 25) NŐ-höz kötődik... Se azelőtt, se azóta nem volt olyan, senkivel. Megközelítőleg sem. Sajnos Zsófival sem... Apró probléma, hogy a hölgy bár boldolgtalan házasságban, de akkor is házasságban élt, sőt már egy kissráca is volt. Ezért eleve halálra volt ítélve a kapcsolat... Vagy ez pont kellett ehhez az elsöprő erejű varázslathoz, amit ő tud...?
    Na mindegy, ennyit az ömlengésről... :D
    A lényeg, hogy ha nem is annyira, mint ez esetben (őneki - enyhe (valóban enyhe) túlzással - szinte egyetlen csókja felért egy mással eltöltött szeretkezéssel), azért igen jó esély van rá, hogy igen sok mindent lehet tanulni egy idősebb nőtől, avagy a vele való kapcsolatból. Valószínűleg nincs mindig így, de nagyon nagy eséllyel az tapasztalható, hogy egy ilyen nő nemcsak ''nő'', hanem ''NŐ'', akikhez korban stb. passzolunk, azok ''csak'' lányok... jó esetben nők, nagyon jó esetben Nők.

    Már megint elragadott a hév meg a szavakkal való játszadozás :))

    Akárhogy is: ha szerencséd van, a 16 éves hölgy is lehet igazi Nő. De ha lesz ''legközelebb'' (márpedig a legtöbb 16 évest ismerve ez valószínű...), akkor hacsak teheted, ha van alkalmad, ne szalassz egy idősebb nőt...

    [Szerkesztve]

    (tudom hogy hülye vagyok - csak azt nem mindig, hogy mitől...)

Aktív témák