Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Digger

    senior tag

    Sziasztok!
    Március 4.én vettem egy feltöltőkártyás mobilnet kártyát, USB modemmel együtt. Az eladó ígérete szerint, jó két óra múlva aktív lesz. Természetesen ez nem volt igaz! Az első telefonhívás során a 1270-re (vagy hova) akkor már azt állította, hogy az apró betűs részben szerepel, hogy 48 órán belül aktiválják a kártyát. Ez sem volt igaz! A második telefon, amit már kissé dühösen eresztettem meg több mint 72 óra után, már hatásos volt, rövid időn belül működött a net! De még nincs vége a történetnek, mivel az egyhetes első időszak letelte után feltöltöttem négyezer forintot a kártyára, azzal a szándékkal, hogy az 1hónap/3 gigás változatot aktiváljam. Ez sem ment rendesen. Két tabletben próbáltam aktiválni egy vidéki kisvárosban, ahol nem volt világbajnok a térerő. Egyikkel sem volt sikeres a művelet! A voda oldalai, egyszerűen nevetségesek! Tabletről semmi nem akar működni rajta! Próbáltam regisztrálni a telefonszámomat az ügyfélszolgálatra. Kitöltöttem minden rublikát, nyomom a küldés gombot, küldik a biztonsági kódot SMS-ben a tabletre, mire átmásolom (természetesen nem megy a copy/paste) küldöm nekik ééééés semmi nem történik, visszavisz újból és újból a regisztrációs oldalra. Belépni ha próbálok, hibát üzen, tehát nem sikerült a regisztráció. De a slusszpoén most következik! Ezekkel a próbálkozásokkal az egyenlegem lecsökkent valami 3950 forintra és így már nem tudom az egyhavi netet aktiválni, mivel az 3990 Ft-ba kerül!
    :Y :Y :Y
    Egyáltalán hogyan lehetséges egy még nem feltöltött összegből lefogyjon az egyenleg?
    A másik röhej, hogy most nem lehetséges 50 forinttal pótolni az egyenleget, mivel csak 2000 forint a legkisebb rátölthető összeg! Valami nagyon nem stimmol itt!

Új hozzászólás Aktív témák