Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz megyeri #4098 üzenetére

    Rendben, elfogadom - te nem annak szántad, aminek értettem. Errő ennyit és hagyjuk is.
    A logikát én is látom, csak éppen nem logikából, hanem pénzből élünk. És abból - sajnos - nincs annyi, hogy mind1 mennyiért telefonálunk. És arról ne is beszéljünk, ha e mellett van két kamasz gyereked is... :U
    Ráadásul - ahogyan említettem is - meggyőződésem, hogy több éves előfizetőként járni kellene komolyabb kedvezménynek, jóval többnek többnek mint pölö egy új előfizetőnek. És igen, mindkét irányban változhat a dolog, DE a régi előfizetőknek ajánlják fel a lehetőséget, hogy ilyen vagy olyan előnyökkel - hátrányokkal akar-e változtatni. Tudom, hogy ez nem minden esetben lehetséges, na ilyen egyáltalán nincs! És nem azért, mert erre lenne lehetőség a szolgáltatóknál. :(
    Én is ki tudom fizetni a számláimat, de nekem az még annál is fontosabb, hogy az után mennyi marad a zsebemben. És ha kevesebbet kellene fizetni... ;) Nem sokkal, csak annyival, hogy érezzük: tényleg megbecsül bennünket a szolgáltató, és nem csupán belőlünk él.

Új hozzászólás Aktív témák