Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 1430

    senior tag

    válasz morphin #30903 üzenetére

    "Most néztem a My-T-t és kiírja, hogy nincs befizetésre váró szla, de elkönyvelve még nem lett szerintem, mert nem tudom se megnézni a júliusi szlát se hűségpontokat nem kaptam még meg. Ez így elég elszomorító..."
    Akkor, még egyszer: júliusi forgalom után augusztus 10-e tájt kapsz pontokat.
    Ha elektronikus / Távszámlád van, azokat a hónap 4. napja tájt kezdik el betölteni, de 3-4 napig is eltart, mire minden számlára sor kerül. Erről a betöltésről alpesetben email is megy, onnantól elérhető a számlakép.

    "Nincs részlet csak Mozaik S-től?"
    Szerintem ezt is kitárgyaltuk már párszor, hogy míg nincs arany szinted, addig legfeljebb üzletben vehetsz részletre telefont a meglévő hívószámodhoz.

    Ami a többieket illeti, továbbra is szinte minden telefonhoz van részletfizetés, akár tarifahűséggel, akár tarifahűség nélkül. Ha a WebShop nem hoz fel egy konstrukciót, annak oka van. Egyik lehetséges ok a WS hiba. ;)
    Amúgy ha ennyire kivagytok egy kis hó eleji honlap problémától, akkor augusztusban kerüljétek a webes felületet. ;]

    csiben1
    Mindenkinek a hónap utolsó napján van számlazárása.

    zsof Nokia
    90 nap után újra kiadhatók a deaktivált számok.

    balint82
    A rendelés során (a kosár összesítésekor) lesz egy mező, ahol meg lehet adni a kuponkódot.

    [ Szerkesztve ]

    ''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

Új hozzászólás Aktív témák