Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D@ve89

    tag

    válasz kali #29113 üzenetére

    Szerintem nem lehet mind a kettőt aktiválni, hogy + 2GB legyen.

    Net&Roll LTE a T-Mobile honlapján

    "A Net&Roll 1 GB LTE opcióval egyidejűleg más limitbővítő opció nem vehető igénybe"

    Csodálkoztam volna, ha erre nem figyeltek volna a csomagok kialakításakor.

    [ Szerkesztve ]

  • 1430

    senior tag

    válasz kali #29113 üzenetére

    kali és NewmanHD
    Lehet az előző HSZ-ba is beleírhattam volna, de akkor most erre is kitérek. Egyszerre mindig csak egy (belföldi) adatcsomag lehet aktív egy hívószámon, ha van már adatcsomag, az kizárja egy másik aktiválását. Mikor valaki egy adatforgalmat tartalmazó díjcsomaghoz aktivál kiegészítő adatcsomagot (pl. Net&Roll opciót), akkor az alapcsomag kikapcsolásra kerül, helyére az új adatcsomag kerül, aminek viszont pont annyival több a kerete, mint a díjcsomagban foglalt adatmennyiség, amihez aktiválásra került. Ezért van az, hogy ha kikapcsolásra kerül egy kiegészítő adatcsomag, ügyintézővel vissza kell aktiváltatni az alapcsomagot.
    Aktiválási díj: azért hozták létre, hogy visszatartsák a ki-be kapcsolgatástól az ügyfeleket. Korábban ez nem volt probléma, mert részarányos havidíjért részarányos keret járt (ha pedig többet forgalmazott az ügyfél, akkor azt a nem éppen csekély forgalmi díjon kellett kifizetnie), de ezeknél a forgalmi díj mentes csomagoknál viszont a teljes keret jár, így akár minden nap be-ki kapcsolva a csomagot minden nap a teljes keret felhasználható lenne az adott napra eső díjért. De amiért kali írására válaszolnék (mert szerintem az eddig leírtakkal tisztában van :) ), annak oka, hogy nem csak adott csomagon belül érvényes a havi első aktiválási díj elengedése, hanem minden aktiválási díjas adatcsomag esetében! Vagyis mindegy, hogy Go!Net, Net&Roll opció vagy KapcsolatNet, minden hónapban csak az elsőnek az aktiválási díja kerül jóváírásra!

    Ugyanakkor az 1GB-os opcióból is ki lehet hozni 2GB-ot (+ az alapcsomag dupláját) aktiválási díj mentesen, melyre dedike már utalt. ;)

    choco01
    Ahogy vgyuri is írta, Te már abban a 90 napban voltál (míg nem töltöttél rá), amiben Baltoafarkas hamarosan lesz. ;) (és ez a 90 nap járt volna le szeptemberben)

    NewmanHD
    Ha tudnám sem mondhatnám meg, de mikor jeleztük az illetékeseknek április elején, hogy a gyakorlat nem úgy működik, ahogy az a leírásokból következik, akkor kaptuk azt a választ, hogy ez majd így lesz, mert ez a cél, és nem akkor akarnak ÁSZF-et negatív irányba változtatni.

    [ Szerkesztve ]

    ''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

Új hozzászólás Aktív témák