Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 1430

    senior tag

    válasz lafaty80 #18279 üzenetére

    Lejárt a szerkesztési időm (amúgy is szerkesztésben írtam bele a példát), ezért mire eszembe jutott, hogy a szervizzel rendelkező T-Pontokat is beírjam, már késő volt, de gondoltam a példa szempontjából mindegy... De mondom, menj, cseréltesd ki 3 napon belül, aztán küld vissza. De ha nem sikerül, ne gyere ide azzal, hogy a Telekom így meg úgy... ;]
    Amúgy tipikus. Ha nem azt a választ kapod, amit szeretnél, akkor neked van igazad... Akkor ne kérdezz! :P

    Pug
    Épp erre utaltam, hogy a WebShopra már értesüléseim szerint nem is érvényes a "távollevők között kötött szerződésekre" vonatkozó kormányrendelet. Mint utaltam rá, az indokot nem tudom, miért nem vonatkozik rá (talán mert T-Pontban megtekinthető / kipróbálható a termék, de ez csak az én véleményem), de azt is írtam, hogy ettől függetlenül továbbra is visszaveszik 8 munkanapon belül, éppen ezért nem is különösebben izgat az ok. Állításomat alátámasztja, hogy már hónapok óta nem mellékelnek a WS rendelésekhez visszáru nyomtatványt. Ismét csak arra tudok hivatkozni, mikor "számonkértem" a WebShop-on a visszáru nyomtatvány hiányát, akkor azt azzal indokolták, hogy már vissza sem kellene venni, de megteszik.
    De ha jobban alszol a tudattól, hogy a jogszabály miatt járnak el így, akkor legyen úgy! ;]
    ...és élből utasítsd el azt a verziót, hogy valóban ne vonatkozna már a Telekom WebShopra a jogszabály, de azért követik...

    Még egyszer leszögezném, hogy jogszabály ide vagy oda, továbbra is vissza lehet küldeni a WebShop-on vásásolt termékeket 8 munkanapon belül, akinek ennyi elég, azt remélem sikerült megnyugtatni. ;)

    pana0017
    Ez azzal magyarázható, hogy (mint a másik 2 szám esetében eddig is volt) ezeket az ingyen beszélgetéseket számlázáskor vonja vissza a rendszer. Oda is írják az aktuális egyenleghez, hogy kedvezmények nélkül. ;)

    ''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

Új hozzászólás Aktív témák