Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 1430

    senior tag

    válasz ANDROID??? #17792 üzenetére

    Igen, az kiderült a sztoriból, hogy személyesen tettél panaszt, ergo arról levélben megy válasz.

    Távszámlán nem fogod látni, mert nem fognak új számlát kiállítani. Legfeljebb ha a következő számlából adnának jóváírást, akkor az lenne látható a júliusban érkező számla képén.

    A 100 MB-os kedvezmény arra a számra van, amelyiken készülékváltás történt, és a leírtak alapján nem (csak) ezen volt forgalmad. Természetesen a Net Start forgalomból is jóváírásra kerül az első 100 MB (onnantól, hogy megkaptad az SMS-t a kedvezmény aktiválásáról), ha azzal forgalmaztatok, de célszerűbb lenne másik adatcsomagra váltani, sőt inkább olyan díjcsomagra, amiben van adatkeret (ha még nem tettétek meg).

    Sn[4k3]
    Nem a cég megbízásából fórumozok este 11-kor. :N Viszont ott dolgozom.
    Tudod, én olyan gyerek voltam, aki kiesett a padból, úgy jelentkezett, ha a tanár olyan kérdést szegezett az osztálynak, amire tudtam a választ (és csak azért is hangosan bemondtam, ha nem engem szólított fel a válaszadásra ;] ).
    Szóval ez egyfajta rossz szokás nálam, hogy válaszolok olyan kérdésekre, amikre - legalábbis azt gondolom, hogy - tudom a választ.

    [ Szerkesztve ]

    ''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

Új hozzászólás Aktív témák