Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabonagyur

    félisten

    válasz Vyndree #118746 üzenetére

    Hát igen nem volt túl szerencsés egy ilyen összehasonlítást berakni minden szolgáltató témájába. Főleg, hogy ha nem mindenre kiterjedő akkor abba könnyen bele lehet kötni. Pl. ez az 1 évig érvényes mobil adatforgalom verhetetlen itt.

    Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

  • Boond

    addikt

    válasz Vyndree #118746 üzenetére

    "Azt írtad, hogy mindent összevetve a Vodafone a legjobb minden tekintetben, akkor ezt hogy értetted? "
    azok a pontok alapján. Telekom kicsivel lemaradva a 2. hely.

    "Ha szeretnék netet és beszélgetést 1 évre, akkor mi amit ad a Voda 990Ft alatt? "
    Nyilván, ha neked a net a fontos, és nem 3 sim kártyán, szolgáltat között gondolkodsz, akkor neked akár más eredményed is lehet. Amúgy ez egy kezdeti csomag, utána mi lesz, azt nem tudom.

    Nekem a telefonszám volt a lényeg. ideiglenesen. és ez volt a másik két konstrukcióval a tapasztalat. A netet én plusszként értékelem - boltban egyébként ugyan az 1990.

    "Főleg, hogy ha nem mindenre kiterjedő"

    Abban az értelemben, mindenre kiterjedő, hogy ha csak sim kártya kell, ezek az opciók - minimálisan.
    Hogy ezt hogy lehet tovább cizellálni, illetve kinek mi fontos ezen belül, az már egyéni döntés, és írtam is a végén, hogy ez csak egy alap. Ezen túl nyilván még lehetnek különböző érvek, ellenérvek, fogyasztói szokások stb.

    Nincs felsorolva az összes szolgáltató összes csomagja. Csak gondoltam leírom a tapasztalatokat. Ha szeretnél egy számot, kb ez a helyzet.

    "Pl. ez az 1 évig érvényes mobil adatforgalom verhetetlen itt."
    igen, de nem biztos, hogy mindenkit érdekel, pl engem sem, alapvetően. Viszont külön sim kártyát vagy nem találtam, vagy rosszabb lett volna a konstrukció. Egyébként tudtommal máshol nincs is ilyen 356 napos dolog, ami valóban egyedülállónak tűnik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák