Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elekreg

    tag

    válasz tepenzed #92398 üzenetére

    Az egy dolog, ha a YT megy valamiért, de én nem ilyesmire gondoltam, hanem akik mindent bele alapon nyomják VPN mögül, P2P és hasonlók, ami már nagyon etikátlan.
    Engem sem köt hűség, bármikor mehetnék másik szolgáltatóhoz, de több okból sem teszem egyelőre, ahhoz sokkal jobban fel kellene cseszniük az agyamat, mint a 10000 Ft-os korlátlan mobilnet, azt még kifizetem nekik.
    Összességében többet buknék másik szolgáltatónál, mert egyrészt minden családtag Telekomos, illetve a legtöbb barát és ismerős is, másrészt a hang és adatszolgáltatások minősége sem tetszik annyira a másik két szolgáltatónál (használok én is másik szolgáltatós céges előfizetést, valamint a párom is, így van rálátás mindegyikre a gyakorlatban is), emellé jön még a Telekom javuló hozzáállása, egy ideje sok telefont függetlenül adtak, most meg pláne, ráadásul eltekintenek a hűségtől és az akár még esedékes részletfizetéstől, akkor is díjmentesen függetlenítenek (még ha nem is érint jelenleg), a másik két szolgáltatónál ez nem így működik, ha jól látom.

Új hozzászólás Aktív témák