Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • robertone2

    tag

    válasz csako #88542 üzenetére

    Köszi!

    Ez teljesen elkerülte a figyelmemet, mivel elég kacifántosan fogalmazták meg (biztos nem véletlen), azt hittem amikor olvastam az első pontot, hogy előbb elő kell fizetnem valami roaming adatdíjcsomagra (pl. a méregdrága Travel & Surf és ezt csak arra használhatom, hogy azt kordában tartsam, ezért nem is olvastam tovább elsőre csak amikor szóltál.

    Ha jól értem ez a domino egyenlegemből vásárol adatot ezen az áron, nem pedig a marathon adatomból von le plusz roaming díj számlázása mellett, az egész világon használható és még nagyobb adatmennyiségnél is jóval kedvezőbb árú mint a Travel & Surf eu
    fel sem teszem magamban a kérdést, hogy akkor azt minek írják oda és kinek éri meg választani.

    De még most is kétségeim vannak, hogy jól értem-e, mert a másik lehetőséghez képest annyival kedvezőbbnek tűnik, majdhogynem olyan hatást kelt mintha a Telekom ezúttal egy elfogadható megoldásra hasonlító koncepciót dolgozott volna ki.
    Csak azért nem tapsikolok nekik mert az igazán elfogadható az lenne ha használhatnám a pénzért vásárolt marathon adatomat az euban.

    Hálás köszönet a felvilágosításért!

Új hozzászólás Aktív témák