Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz WhiteWalker #82302 üzenetére

    Első nekifutásra drágának tűntek a csomagok, de aztán utánaszámolva kiderül, hogy nem rosszak ezek.

    Pár dolog persze nem úgy igaz, ahogy elsőre olvastam, de nem vészes.

    Például, egyik családtagomnak tökéletes lenne a szabad variálhatóság, egyáltalán nem netezik (butatelója van, nem is akar mást), de hálón belül korlátlan kellene neki. De nem kérhet net nélküli csomagot, csak hálón belül korlátlan + 400 mega neteset. Viszont, ugyanezzel a csomaggal még mindig jobban kijön, mint a mostanival, mert most a next s van neki, abban 1 giga net van, ugyanúgy feleslegesen, de ezzel az új csomaggal kb havi 1500-zal kevesebbre jön ki.

    Én pl jövőre meggondolom, hogy kell-e nekem a teljesen korlátlan csomag, vagy elég a hálón belül korlátlan, mert eddig volt a társkártya, így havi 3500-zal került többe nekem a teljesen korlátlan, de most hogy az nincs, hálón belül korlátlan +1 giga net 6000 Ft, ugyanez teljesen korlátlanban 11000. 6k-ért benne van 150 perc, ha belegondolok hogy a kettő közötti különbség 5000 Ft, azt meg kell nézni hogy mekkora percdíjjal beszélem le, így kb mennyi plusz beszélgetés van "benne" a többlet 5k-ért. Szerintem így már jobban meg fogja érni a csak hálón belül korlátlan.

    Jók lesznek ezek, csak jobban át kell gondolni a csomagokat.

    Ja, és készüléket még kevésbé éri meg venni a szolgáltatótól, mint előtte.

Új hozzászólás Aktív témák