Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jolti05

    őstag

    válasz St3ven #78771 üzenetére

    CineDOG1-től tudom, hogy ez így van, mármint, hogy a Maraton kinyírja a Telekom alkalmazását. Btw, ma ezzel felkeresem emailben az ügyfélszolgálatot, kíváncsi vagyok rá, mit írnak vissza.

    dptrsk:
    Az imént megléptem az újraindítást, ugyanúgy egy szép kis E betű virít a jobb felső sarokban. Egyébként a vásárlások után ki, majd visszakapcsoltam a mobilnetet, azt gondoltam, ennyinek biztosan elégnek kell lennie ahhoz, hogy "átálljon",

    A Maraton csomag mellé ez van írva: "4G sebességgel használhatod" - Még nem ketyegtem el odáig, de ha valóban az alap netcsomag határozza meg a maximális sebességet, az úgy elég kib@szás. Erről sehol sem láttam semmilyen információt.
    Amúgy, amíg le nem fogy a 30MB, addig 3G-vel szoktam internetezni (legalábbis így emlékszem), mégis csak 2,5G a jelenlegi maximális átviteli sebesség a feltöltési bónusz használatakor...

    "Feltöltési bónusz egyenleg - Perc 1500 perc" - Ha egység, akkor a fenéért írnak mögé percet... :)

    Szerk.: Csináltam azért egy speedtestet: Down: 246kbps - Up: 219kbps - Ping: 197ms
    Azért ez nem túl acélos :)

    [ Szerkesztve ]

    A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

Új hozzászólás Aktív témák