Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajusz15

    senior tag

    Sikerült megoldanom az ingyen fészt, végre.. Net startot nyomtam, T-mobile NET beállítással, adatforgalom engedélyezésével a Wave-n és így sikerült működésre bírnom a fészt. Kb. 2600Ft-om VOLT még tnap előtt, mikor sikerült fészelni ingyen. Kezdőlapnak a 0.facebook.com oldalt állítottam be, hogy véletlenül se töltsön felesleges kb-okat a net, mert net start azért eszi a pénzt. Mindig mikor felmentem fészre, majd lejöttem néztem az egyenlegemet, 2600Ft. Na mondom ez szuper, végre van fész, ráadásul ingyé'. :))
    Most viszont üzenném a trének h *********** a jó ***** anyucikáját amiért elfelejt tájékoztatni, hogy te barom, a fész csak 1 napig ingyenes.. :o :o :W :W :W ( elnézést a trágárság miatt, de kb ezt érzem most ). Ma reggel nagy vígan visszabökök egy személyt, lejövök fészről, jön szokásos egyenleglekérdezés !! ~ 600 Ft !! :R Köszönöm té, aranyos vagy :C Nem állítottam át semmit, sőt, azt írták vmeik odlalon, h a net szólni fog, h már nem az ingyenes részen vagyok (mert ugye képek és egyebek betöltésért már lemegyek az ingyenes részről, azt be se hozza a teló, csak bökök és kommenteket írok ). Erre nem szólt sehol semmit, és levett ~2k-t .. Valaki erre írjon már magyarázatot.. köszi

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák