Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz Vangelis #42620 üzenetére

    azt csinálnak, amit a jogszabály megenged számukra, vagy amit képesek lenyomni az előfizetők torkán.
    ahol papíron is problémás a dolog, ott engedik is alacsonyabb díjcsomagba az előfizetőket, de csak azokat.
    én sem örülök például a korábban leírt net&roll 1gb lte emelésnek, hogy terelnek az újabb és drágább módozat felé, ha már a marketinget nem ettem meg, miszerint a drágább gyorsabb is, de én tudatos is lehetek, hogy a mobiltelefonon nem használom ki a 60-as lte sebességet, maga gyorsabbság ténye meg nem izgat, csak azért feleslegesnek tartom többet fizetni, viszont semmi sem tiltja, hogy eszközöljék adott módosítást az árazás tekintetében.

    HofiZoli; igen, komolyan gondolom, hiszen továbbra sem a tarifára írt alá hűséget, hanem csak az előfizetésre! ezzel az erővel akkor sosem emelhetnének, ha valaki mindig ír alá hűséget folyamatosan.
    aki a díjcsomagra írt alá hűséget, annak biztosítják is, hogy ne kelljen többet fizetnie, engedik alacsonyabb díjcsomagba lépni.
    nem a t-nél dolgozom, szabadúszó vagyok, sok mindennel foglalkozom, de a t-nek csak és kizárólag előfizetője vagyok.
    amennyiben követnéd a témát, úgy olvashattad volna, hogy vezetékes téren pont leléptem a t-től, mert problémák voltak az ügyintézésükkel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák