Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • syl5

    őstag

    válasz dedike #3806 üzenetére

    fúú hát lenne még..
    Nos leírom inkább mi a helyzet:
    Február elején lejár az előfizetésem. Ez egy dupla előfizetés volt, tehát két előfizetés, két telefon. Van a két számhoz összesen kb. 2500 kapcsolat pontom. A két készülékből már csak egy van meg.
    Most az lenne a célom, hogy minél olcsóbban, és minél jobb feltételekkel kapjak egy új telefont, ami a mostani k550-emmel egy szinten van, vagy jobb.
    2 éves hűséget bevállalnám, web'n'walk-ot nem akarok.
    Most a 6303 classic-ot néztem ki, vagy a Samsung s5230-at, de legjobb az s8000 vagy az Omnia 2 lenne.
    Szal segítsetek kérlek, mert most már végképp nem tudom hogy kéne a legjobb ajánlatot összehozni.
    Pl.:A nokia 6303 classic most webshop akcióba 4900 ft, két év hűséggel. Ehhez mindenképp új előfizetés, új telefonszám kell? Vagy maradhat a régi számom, és az új előfizetés nem egyenlő az új számmal? valamint írják, hogy hűségpontok beszámítása.Ha új szám kell, akkor hogy számítják be a másik számhoz tartozó pontjaimat?Vagy a pontok névhez kötődnek? Ebben az esetben hogy tudom jelezni webshop-on keresztül, hogy be szeretném számítattni?
    Készülékváltási árat megnéztem..de úgy még drágábbak....vicc az egész...ugyanezen konstrukcióba a 6303 15900 ft..

    Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

Új hozzászólás Aktív témák