Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plasticbomb

    addikt

    No, uraim.

    A T-nél elmehetnek a búsba. A 06.21ike óta fennálló hibával nem tudnak/nem akarnak csinálni semmit.

    pingelem a bix.hu-t, minden nap, amikor itt vagyok benn, munkában. Csak itt használom a mobilnetet, unaloműzésre. Addig a napig, este 10ig normálisan ment, ahogy szokott. átlag 150es pinggel, folyamatosan. Azóta viszont csak ezt csinálja:

    Reply from 193.239.149.1: bytes=32 time=78ms TTL=55
    Reply from 193.239.149.1: bytes=32 time=83ms TTL=55

    ...

    Reply from 193.239.149.1: bytes=32 time=826ms TTL=55

    A lényeges részek az 1000 feletti pingek. Olyankor megszakad a kapcsolat. 3 különböző készülékkel teszteltem: Galaxy S2, Huwaei K3765, és egy Option NV225 (T-Mobile köntösben stick).

    Mindegyikkel ugyanezt, illetve hasonlót generál, mindegyikkel megszakadnak olyan szolgáltatások, mint TeamSpeak, az addig unaloműzésnek használható World of Tanks azóta nem játszható, mert disconnectednek veszi a kapcsolatot.

    Hibát bejelentettem, 3 kapcsolás folyamán el is jutottam az üzleti ügyfél szolgálatig, és ott csak azt tudta nekem magyarázni a fickó a vonal tulsó végén, hoyg biztos a stick a hibás. Aha. meg azon kívül még egy másik stick, meg egy okostelefon is ugyanazt a hibát csinála UMTS/HSDPA nagyon jó jelerősség esetén. Most még nyomok egy EDGE/GPRS tesztet, kíváncsiság végett.

    Eredménye itt:

    C:\Users\Attila>ping bix.hu -t

    Pinging bix.hu [193.239.149.1] with 32 bytes of data:
    Request timed out.
    Request timed out.
    Request timed out.
    Reply from 193.239.149.1: bytes=32 time=991ms TTL=55

    ...

    Reply from 193.239.149.1: bytes=32 time=168ms TTL=55
    Request timed out.

    Teljes terjedelem erre: [link]

    Nos, ha kizárható az, hogy nem a készülék hibája, és nem is valószínű, hogy a SIM hibája, mert két különböző SIM-mel is csinálja itt ugyanazt a hibát, akkor mi marad?

    ------------------------------
    Legközelebb lehetőleg ne másold ide az egészet! Csinálj egy online jegyzetet, és linkeld be. Így csak átláthatatlanná teszi a topikot.

    [ Módosította: Barthezz2 ]

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák