Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 1430

    senior tag

    válasz gabo89 #10126 üzenetére

    Én még annyit tennék hozzá, hogy akár másnap vehetnél hozzá új készüléket, de míg el nem éred az aranykártyás szintet, addig drágább lesz a készülék, mint új előfizetéssel. Mivel egy hívószám legkorábban is 8 hónap után lehet aranykártyás, jól gondold meg a dolgot.

    szfrenk
    napok kérdése...

    hr2
    Ahhoz képest, hogy "igazad van", gyanusan rövidre zártad az ügyet. :P
    Csatlakozom ForRedGlory-hoz, tehát szerintem sem a rendszerben volt a hiba, és mivel ilyen szűkszavú vagy, kénytelen vagyok találgatni...

    Például az augusztusi számlád fizetési határideje valamikor 18-23 között lejárt, ezért 30-án a rendszer leküldte az értesítést. Te lehet, hogy 30-a előtt befizetted a csekket, de nem számoltál azzal, hogy ennek az átfutási ideje 3-4 munkanap is lehet. Aztán persze mostanra valóban le lehet könyvelve a befizetésed és lezárásra kerülhetett a behajtási folyamat (akár az értesítés után nem sokkal, ezért nem is láttad már a My T-Mobile-ban a számlát), de egyrészt ez a szeptemberi számlát megdobbja +375 Ft-tal (október 1-től 500 Ft lenne), másrészt azt is jelenti, hogy mégsem voltál teljesen őszinte, mikor azt írtad, hogy időben befizetted a számlát. Arról nem is beszélve, hogy már egy éve megváltozott a jogszabály, miszerint a fizetési határidőre már be kell érkeznie a befizetésnek, azaz már a fizetési határidőt követő napon kaphatnád a fizetési felszólítást, ahoz képest meg igen "jófej" a szolgáltató, hogy továbbra is vár pár napot...

    No persze ez csak egy lehetséges verzió, várjuk a tiédet! ;)

    ''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

Új hozzászólás Aktív témák