Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azayokai

    újonc

    axioma, a +1 havi ingyen net az alap feltétel már így is részemről. 24-e óta eltelt 18 nap, közel az egy hónap, mint szolgáltatásmentes időszak. Azért azzal már lehet nyerni egy esetleges kis pert... (peren kívüli megegyezés az garantált így is szerintem, ha nem kérek ferrarit persze, de nem akarom elviccelni...) Még hogy levonnak ezt, meg azt, mint kompenzáció, hogyne... Ami leginkább kielégítene, az a konkrét magyarázat, mert zavar az ügy egyedisége. A flotta miatt lenne megkötve a technikusok keze? Akkor viszont az nem világos, miért nem szűntetik meg az adott kártyát és cserélik ki végleg... Valahogy úgy képzelem, hogy a flotta megszűntetné az adott kártyát(ha másképp nem megy), de az költségekkel járna, melyhez gondolom a telenor ragaszkodik. Egyezkednek, kizárva engem köreikből és közben nem jutnak dűlőre... Gondolom meglepő lesz, ha hirtelen közéjük ugrok és bejelentem, hogy feljelentem...őket. Nem tudom honnan lesz újra netem, lehet írok vén fejemmel a télapónak b+... Sírjak vagy nevessek...

Új hozzászólás Aktív témák