Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BigBlackDog

    veterán

    Függetlenítéses élmény (sim lock, hálózati zár leszedése), part2. /* Előző rész itt olvasható */
    Szóval Astoriát megcéloztam e nemes céllal. Ügyintéző közölte, hogy kártyás csomagban vásárolt készülék csak egy év után függetleníthető. Ezt követően megemlítettem, hogy múlt hét pénteken az X. pultnál lévő kollega ilyenről nem tudott, szerinte probléma nélkül lehet függetleníteni a készüléket és elkértem a vásárlók könyvét. 10 másodperces számítógép turkászás után közölte, hogy a függetlenítés megoldható, csak régebben még nem így volt és rosszul emlékezett. Szóval 10e Huf lesz. Rendben legyen. 10 perces ügyintézés után sikeresen kifüggetlenedett a készülék, T-mobile-os kártyával tökéletesen működött. A számlázásnál volt egy kisebb probléma ismételten, az ügyintéző szerint a 2012. augusztus 30-án, illetve ezután vásárolt készülékek függetlenítése 10e Huf, de a számlázó rendszer szerint csak 7650 Huf (a kérdéses készülék 2012. aug. 30-án lett vásárolva). Végül a számlázó rendszer győzött, szóval happy end.
    Azért a bootloader nem vált nyithatóvá a kis LWW-n. :(

Új hozzászólás Aktív témák