Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gondwana

    addikt

    Mennyire külömbözőek a problémáink... Én is esküvőket fotózok, csak egy országgal délebbre. Nem hordok két vázat mert annyit cipeljen, akinek két anyja van, csak egy 7D-t, az üvegekből a 10-22 nem L-es (a 16-35 II, a 28-70 és a 70-200/4 az), ez mellett cipelek egy laptopot, meg némi vizet is a táskában. Jó időnként ilyen vitákat olvasni, hogy melyik üveg milyen bokeh, de itt a pároknak ez nem jelent semmit - ők nem fogják megmondani egy képről, hogy az most f/1.8 vagy f/4. Kollégám forszírozza a slave-vakuzást is (még egy ember monopoddal, rajta még egy 580-as), szerintem annak is csak naplementében van értelme. Szerintem a praktikusság felé hajló hozzáállásom egy ideig nem fog változni - április 30. óta június 25-én nem fotóztam, aug.20-ra nincs semmi, meg talán szeptember közepén lesz egy szabad hétvégém. Szóval örömmel olvasom a fotózást művészetként művelők eszmefuttatásait, mert nekem ezt iparként kell alkalmaznom - amíg van munka.

    [ Szerkesztve ]

    ... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

Új hozzászólás Aktív témák