Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsoci

    tag

    válasz atosz #363 üzenetére

    A kijelző hátérvilágitás nagyfeszültségű meghajtója zúg.

    A telefon felső részében nincs is más alkatrész csak a 2 kijelző meg a kamera modul.

    Érdekes , de az enyém nem zúg.Szerintem ez valmi gyártási pontatlanság.Bár mikor szétszedtem megdöbbentő volt a alaposság amivel ez a telefon össze vam rakva.Elég sok telefont szedtem szét de ez fényévekkel komolyabb szerkezet mint bármelyik.

    A zúgásban az is közrejátszhat hogy nagyon közel van a fülhöz a forrás.( vékony a telcsi.)

    A dobozhangra meg egyébb dolgokra is megoldás ha lejjeb veszük a nangerőt.Úgyis túl hangos.

    Üdv Zsoci

    UI: igen nagy szemétség az hogy a Gyári sw-t leccserélik valamira mai rosszabb.Mindhárom szolgáltató lecseréli csak más mértékben nyúlnak bele.Legkevésbé a PGSM de ő is turkál.Ezért kapja meg a szolgáltató előre a telefont.A PGSM-nél pld nem lehet kézzel beálítani a GPRS kapcsolta paramétereit ( N6310i,N3320) .Ez gáz mert külföldön nem tudsz GPRS-ezni, csak mindenféle kinlódással.

    Ha nem gyári szervízbe mész hanem egy normális függetlenbe ott kérdés nélkül kicserélik.Ha meg gáz van vissza kell írni és kész.Sajna ez néha azt jelenti hogy nincs magyar csak angol.


Új hozzászólás Aktív témák