Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabor9991

    őstag

    válasz cincinatus #22435 üzenetére

    Én március óta használom, akkor még nem volt kötelező elvárt forgalom.
    Az induláskor is le volt írva az, hogy nem lehet csupán internetezésre használni a hangalapú kártyát, beszélni is kell rajta, kb.1000 forint (100perc) feletti összeg már elég volt.Ez benne is van a flotta összefoglalót megnyitva az egyik fülön, a leírásban.Ehhez képest a kötelező 400+400 jelenleg még kevesebb is.

    Aki csak internetezni szeretne, annak is van erre lehetősége, kérjen adatkártyát.

    szkorhetz-nek már a kezdetektől, (márciustól, ha jól emlékszek) vannak problémái a számlázással, nekem pedig még augusztusban is úgy jött a számla, ahogy márciusban beszéltük, kötelező forgalom nélkül.
    Ezt én sem értem miért van így.

    Ptk.-t nem ismerem, nem is akarok jogászkodni emiatt.

    Továbbra is úgy gondolom, bármikor módosíthat a flottakezelő az ajánlatán, mert senki nem írt vele alá határozott idejű szerződést.Sőt semmilyet.Akinek nem felel meg az adott tarifa, adott feltételekkel, ingyenesen visszaadhatja a simet.
    Lásd a frondeo példáját, ott is utólag került bele a leírásba a 15000 forintos díja annak, hogy visszakaphasd a saját számod :D

    (#22437) stagenull: alapból mindenkinél így csinálják, ha néhány nap van számlazárásig, nem kérik alapból csak a korlátozott netet, mert a telenor nem számláz tört hónapot.1 nap is teljes havidíj.
    26-án majd nézd meg, hogy váltott-e a korlátozottról, mert nekem kellett külön kérnem újra.

Új hozzászólás Aktív témák