Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz llaszlo #2138 üzenetére

    a kötbér arra vonatkozik, hogy ha elmész a t-mobile-tól, és így a kedvezményes készülékvásárlás miatt kötbéreznek.
    tehát, nem a flottához vállaltál (és adtak) hűséget, hanem arra vállaltál 2 év hűséget, hogy előfizetője maradsz a t-nek.( vannak olyan előfizetések, amelyek tarifa hűséggel is járnak, de ez nem ilyen.)
    ezt ők egy kedvezményes készülékvásárlással honorálták.
    ha nem maradsz 2 évig, akkor jön a kötbér és a készülék IMEI száma alapján történő letiltás!

    az egyházi flottáról:
    szóval én is utána jártam.
    nincs miről beszélgetnünk, és reménykedni, mivel az egyház bármikor nyilatkozhat a t felé, hogy ezen és ezen személyeknek megvonom a flottához tartozó igazolását, mivel azt felülvizsgáltam.
    erre kérte fel most a t őket.
    magyarul ketten közösen fogják összedolgozva kimutatni, hogy kik azok akik jogosultak és kik azok akik nem.
    aki nem, azoknak megvonják ezt a jogát, de nem kell a t-től elmenniük, hanem automatikusan az eco -ba teszik őket.
    ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

  • Vianna

    csendes tag

    válasz llaszlo #2138 üzenetére

    Nekem nem ia adtak semmilyen szerződést. A Robi adott egy papírt, ami alapján átírták a számot, és kész. Nem volt semmilyen kikötés a hűségidővel kapcsolatosan.
    Egyébként éppen ma akartam új telefont venni, persze 2 év hűséggel a T-mobilnál. Gondolom - erre már inkább ne is gondoljak....

Új hozzászólás Aktív témák