Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rendeske

    tag

    válasz HeliumA #17041 üzenetére

    Sziasztok!

    Jövőhónapban lejár a hűségünk a Telekomnál felhívtam őket, hogy adjanak ajánlatott, de nem nagyon voltam elájulva.

    Adott 3 szám, most átlag 45-50k-t fizettünk havonta, és mondtam az emberkének, hogy ezt legalább lekéne vinni 40k-ra úgy, hogy szeretnék egy negyedik SIM kártyát és egy telefont (Samsung S6 vagy Edge)

    Ajánlata kb 40 perc duma után, úgy hogy a 6%-os kedvezményt úgy kellet kipréselnem belőle! :

    48K az előfizetésre ami tartalmaz

    1db korlátlan csomagot 12 GB nettel

    1 db korlátlan csomagot 500 MB nettel

    2 db nem korlátlan csomagot 500 Mb nettel

    Mondtam neki hogy rajtam kívül senkinek nem kell net szolgáltatás, de nem lehet nem kérni Next Buisness csomagoknál darabja 2xxx forint...vicc! Nekem sem kell 12 GB bőven elég a 2 GB is, de az meg a telefon miatt kell hogy megkaphassam kedvevményesen ugyebár!

    Készülékek árai:

    S6 Edge 32 GB - 99K
    S6 128 GB - 108.000K

    Mondanom sem kell, hogy természetesen kértem ajánlatott a másik két szolgáltatótol a Telenor 2 órán belül már hívott is (pénteken) a Vodafontól eddig semmi megkeresés, ezzel kb úgy járt mint a kövér srác a kidobósban - kiesett.

    A Telenor ajánlata:

    38K a négy előfizetésre hasonló paraméterekkel (az sms nem korlátlan)

    A sima nyomógombos mobiltelefonokat ingyen megkapjuk ( hálózat váltás miatt )

    A Samsung s6 32 GB - 18K
    AZ Edge 32 GB -47K

    Hatalmas külnbség!
    De gondoltam nem állok itt meg és beírok ide, hátha tudtok adni segítséget, hogy mire figyeljek a szerződéskötéskor, hol vannak buktatók, vagy esetleg még ennél jobb ajánlatott is kitudnék kicsikarni a szolgáltatóktól.
    A flotta csomagok világáról meg semmit nem tudok. Érdemes ezt is számításba venni 4 előfizetésnél szerintetek?

    Ezt a posztot a 3 nagy szolgáltató és a mobil flották topicjába is posztolom, hogy minnél több emberhez eljusson, végtére is azért vagyunk itt, hogy informálódjunk meg segítsünk egymásnak! :)

    Üdv,

Új hozzászólás Aktív témák