Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz kedvezouf #49165 üzenetére

    13 gigás netje van +800 Ft lenne a köv. csomag ami 24GB adatkerettel rendelkezik (Unlimited csomag, legalábbis visszanézve a hozzászólásait erre következtettem [link] ), tehát a korlátlan email+böngészést nem fogja megfizetni (tuti több a díja, mint 800Ft), ha a köv. csomag árát sokallja

    Kíváncsiságból megnéztem mennyi adatot szoktam fogyasztani havonta. Meglepődtem, hogy max. 2GB-ot....gyorsan meg is néztem hová tudnék visszalépni és mennyit is spórolnék vele. Hát nem pont kb. 800 Ft-ot tudnék spórolni havi szinten 4GB-os csomagra visszalépve? :B Ez a 800 Ft valami varázsszám lehet :DDD
    Persze eszemben sincs visszalépni, azon a 800 Ft-on nem fog múlni semmi, pedig a 4GB is kétszerese a jelenlegi havi adathasználatomnak.

    Azért elég érdekes dolgokkal találkoztam visszaolvasgatva a topikban lassításos témában. Van aki 4GB-os csomaggal adatlassítás után is 12+GB adatot képes volt leforgalmazni. Persze az "új" lassítási értékek már problémásak lettek számára. És ez csak egy, aki le is írta mivel szembesült. Mennyien vannak még akik kihasználták a kiskaput, aminek most mindenki issza a levét :F

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák