Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz llaszlo #2625 üzenetére

    időközben beszéltem a flotta vezetőjével.
    ti is megtehetitek, hiszen megkaptam a levél további részét is, ahol a lebonyolítás, a fizetés és az elérhetőségük van.

    azt is megtudtam, hogy erről a belépési díjról számlát adnak, és a T-mobilhoz ők maguk jelentik le a belépett tagokat. ez utóbbi azt jelenti, hogy addig nem tudsz szerződést kötni, amíg ezt meg nem teszik, mert állítólag a T-mobillal így csekkolja most már a hamisítókat!

    na de itt a levél többi része:

    Amennyiben csatlakozni kíván, a lépések a következők:

    1. A flottába történő csatlakozásnak van tehát egy-egyszeri ügyintézési díja, amely 5000 Ft + Áfa, vagyis
    bruttó 6250 Ft sím-kártyánként. A megfelelő összegű belépési díjat a M* Tamás Raiffeisen Bank-os
    számlájára kell átutalni, ami a következő: 12025000-01286967-**.

    2. Az utaláson fel kell tüntetni megjegyzés rovatban az igénylő cég vagy magánszemély nevét
    (nem a befizető adatait kérjük, hanem a flottához csatlakozóét) számlázási, vagy posta címét, a
    beazonosíthatóság érdekében.

    Ezeket a fontos adatokat mindenképp kérnénk megküldeni a mindeningatlan@gmail.com-ra is, mert a
    banki átutaláson nem minden esetben férnek el a postázáshoz és a számlázáshoz szükséges adatok!
    Az e-mailnek tartalmaznia kell még, hogy hány darab, céges vagy magánszemélyes nyilatkozatra van
    szükség. Ügyintézésre 30 nap áll rendelkezésre.

    3. FONTOS! Amint az utalás és az e-mail együttesen megérkezett felénk, azonnal küldjük a számlát,
    valamint az igényelt mennyiségű belépési nyilatkozatot, amit a helyileg illetékes T-Mobil üzletbe kell
    bevinni – (célszerű a hibás kitöltés elkerülése érdekében a T-Mobile üzletben az ügyintézővel közösen
    kitölteni) ahol már teljes körűen intézik, hogy Ön is flotta tag lehessen!

    Üdvözlettel:

    M*Tamás M* Tamásné
    Mobil: 06-70-* Mobil: 06-70-*

    A számlaszám a nevek és a telefonszámok biztonsági okokból törölve. Ilyen adatot csak privátban osszatok meg egymással!

    [ Módosította: philoxenia ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák