Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • llaszlo

    veterán

    Egyszer már detto ugyanígy jártam még a suliban. Ahogy írtam jogosulatlanul kaptunk ösztöndíjat. Akkor behívtak kihallgatásra elmondtam, hogy az ösztöndíjból X összeget kellett utólag fizetni az igazolásért. Aztán a bíróságon (több, mint 2 éve volt) ugyanez. És ennyi volt a történet. Még a TV-ben is volt szó erről 2006-7 környékén. Nem emlékszem már.
    A csávót meg gondolom lecsukták azóta.
    Szerintem most is ennyi lesz kb ha lesz feljelentés. Elsőre talán mindenkit behívnak kihallgatásra (bár a másik ügynél sem hívtak mindenkit ha jól tudom), utána a bíróságra már csak pár embert.

    Nekem már gyanús volt, hogy a borítékon Szalai Péter van és amúgy meg "Tóth Róbertnek" hívják. Én nem találkoztam vele személyesen.

    Amit tuti le tudnak nyomozni az a bankszámlája. Akik utaltak vagy befizettek pénzt azok milyen névre küldték? Nem egyszer fizettem már be bankba és akkor mindig megkérdezik a számlatulajdonos nevét. Itt mi volt a név?

    MÉGEGYSZER LEÍROM. AKI EBBEN A HÓNAPBAN LÉPETT BE AZ TUTI NEM TUD KILÉPNI. DE LEHET, HOGY EZ A HATÁRIDŐ 30 NAP.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák