Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz 6120 #1011 üzenetére

    Aki sűrűn olvassa a topikot, az tudja, hogy így szoktak kezdődni az igények, aztán jönnek azok a szituk, amikre most még nem is gondolsz.
    1. Bármelyiket veszed, a mókolást nem fogod megúszni. Itt jön be a közösségi háttér jelentősége.
    Először válasszuk ketté ouya -ra és a többire. Ha csak a matekot nézzük, akkor GPU -ban az ouya erősebb, ami filmnézésnél, játéknál előnyös. Prociban gyengébb, ráadásul 40nm -es (a többi 28). Tehát jobban melegszik. Akinek Tegra 3 -as telója van, az ismeri a melegedési jelenséget. 1GB ram (a többiben 2GB). Ez a különbség tartós böngészőhasználatnál érződik. Az ouya -t nem ismerem, de úgy tudom, hogy az alapból nem az Androidos szoftverboltot (Play) használja. Szubjektív véleményhez javaslom ezt a Freaktab ouya vs 3188 topikot.
    2. Jöjjenek a 3188 -asok. Ha játékot akarsz vezérelni, akkor sztem a kékfog fontos. Ez nincs a K-R42 -ben. Ha hálózatról szeretnéd lejátszani azokat a videókat, akkor a leggyorsabb elméleti sebessége a K-R42 -nek van (150mbs, a többinek 65). A dobozosakhoz nem kell külön adapter. Wifi esetén is egy kicsit jobbak, mert nincs zsúfolva bennük a cucc, így kisebb az interferencia. Én nem vagyok wifi párti, az én véleményem, hogy ha teheted, akkor használj lan -t! Ha fontos az infra táv, akkor dobozos. Egy 2,4Ghz -es táv bármelyikhez jó és ezeket fillérekért utánad vágják.
    Ha a videókat HDD -ről, usb -n szeretnéd, az egy másik szitu. Elsőre azt gondolná az ember, hogy a dobozos a tuti, mert ezeken több usb port van. DE! Mivel ugyanaz a 2A táp van rajtuk így több áram nem jut a portokra. Tehát ez gyakorlatilag egy beépített passzív hub és nincs lehetőség aktívvá tenni. Így viszont nem tud meghajtani egy HDD -t, tehát csak külső tápos jöhet szóba.
    A dobozosokon van külön AV kimenet, de ez a Te szempontodból lényegtelen.
    Nos, e támpontok alapján a döntés rajtad áll, itt senki nem fogja írni, hogy ezt, vagy azt vedd meg, mert az a tuti. Dobozosom még nem volt (de úgy néz ki, hogy rövidesen lesz), a jelenlegi tapasztalataim alapján vennék egy 908II -t, egy Measy dokkolót, még egy 2A -s tápot, egy Asix88772 chipes lan adaptert. Ezek a kiegészítők kb. 20 dollár körül vannak összértékben. Ehhez még esetleg egy táv, vagy játékvezérlő, ízlés szerint. De ez csak egy vélemény!!!

Új hozzászólás Aktív témák