Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hanon

    tag

    Legelső telefonom egy Siemens M35i volt. Csepp, por és ütésálló, mert "hülyegyerek mindig elveszti, leveri és amúgyis elrontja a dolgait". :DDD Tényleg elég nyomoronc voltam - egyszer télen mikor sétáltam hazafelé, kiesett a zsebemből a telefon és minimum 10 percet töltött a hóban. Kiszárítás után működött simán. :) De utáltam, mert rettenetesen nehéz volt.
    Mivel mindig is hajlamos voltam márkahűségre, a következő egy Siemens CXT65 lett.
    Na ő volt a kész tragédia. Recseg, ropog, nem tudtam szeretni. Nem is használtam szinte, nem is nagyon hordtam magammal (bár ált isiben nem is volt annyira létszükség akkor még :DDD).

    S eztán jött a megváltás és a jó útra térés: Sony Ericsson Z710, szoftverileg átbuherálva W710-re. Máig vallom, hogy a legjobb telefon amit valaha a kezembe adtak. És máig siratom nyár óta, mikoris le lett cserélve Xperia Neora. :B
    Közben használtam nagyon rövid átmeneti időszakokra T100-at és egy használtan vett Z520-at (mindkettő anyukámé, mostanáig W580-a volt, és kb másfél hónapja vettünk neki egy Xperia Minit).
    El van bennem hintve a SE fanság. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Sony Ericsson Xperia neo > Sony Xperia SP > Sony Xperia Z3 Compact | Superlux HD681 EVO; JVC HA-SZ1000

Új hozzászólás Aktív témák